Par mākslinieci


Skaistumkopšana iet roku rokā ar radošumu, izdomu, pacietību un punktualitāti – tā ir garantija, ka rezultāts būs skaists. Un ir liels prieks, ka šīs īpašības piemīt arī man.

Mēs, meistari, esam kā īpašie skaistuma psihologi, it sevišķi līgaviņām, un man ir patiess prieks būt līdzās Jums tik īpašā notikumā, parūpēties par Jūsu labsajūtu visas dienas garumā un ja nepieciešams uzmundrināt un nomierināt.

Savas zināšanas sākotnēji apguvu mācību centrā “Elisanda”, laika gaitā papildinot zināšanas dažādos semināros un kursos. Nu jau 8 gadus darbojos skaistumkopšanas sfērā, kā make-up māksliniece, matu sakārtojumu meistare, stiliste un skropstu pieaudzēšanas meistare.

Mana meistares veiksmes atslēga ir emocionāla inteliģence un smalkjūtība. Man ir ļoti svarīgi, lai Jūs būtu apmierīnātas ar paveikto darbu, un lai kopā pavadītais laiks ar Jums būtu mierpilns, relaksējošs un jauks.

Savā hobijā esmu nedaudz perfekcioniste. Tas ir darbs, kura laikā vienkārši ”pazūdu” mākslas pasaulē un strādāju ar visu sirdi un dvēseli… Manas dzīves virzītājspēks ir MĪLESTĪBA dzīvot un dāvāt to citiem. Arī mans hobijs ir mana mīlestība un es to dāvāju Jums!

Sirsnībā, Elīna